Banda Simfònica

Consulta d'assajos

Llegir més

Banda Jove

Banda Jovenil

Consulta d'assajos

Llegir més

Orquestra Simfònica

Orquestra Simfònica

Consulta d'assajos

Llegir més

Cor

coro

Consulta d'assajos

Llegir més

Premis Banda Simfònica

ANY CERTAMEN SECCIÓ DIRECTOR PREMI OBRES INTERPRETADES
1927 València Segona Martí 1r La Torre de l'Or 
Der Cid (Obertura)
1928 València Primera Martí 2n Poemes de Joventut 
Simfonia nº 2 de Borodín
1929 València Primera Martí 3r Júpiter (Els Planetes)
Stenka Racine
1932 València Primera Puig 3r L'Amor Bruixot 
Euzco-Gogua (Obertura)
1933 València Primera Puig 2n Torre Bermeja 
Gran Fantasia
1950 València Primera Puig 3r Dances Guerreres del Príncep Igor
Simfonia nº 4 (2n i 4t temps) de Txaikovski
1950 Gandia Única Puig 2n Dances Guerreres del Príncep Igor
1950 Xàtiva Única Puig 1r Simfonia nº 4 (2n i 4t temps) de Txaikovski
1950 Carcaixent Única Puig 1r Gran Fantasia
1951 València Primera Puig 1r Poemes de Joventut 
Gran Fantasia
1954 València Primera Puig 2n L'Arlesienne 
Rapsòdia Oriental
1955 València Primera Puig 1r Guillem Tell 
Simfonia nº 5 (4t temps) de Txaikovski
1956 València Especial Puig Accèsit Simfonia Fantàstica (2n i 4t temps) 
Simfonia en Re m (1r temps) de Frank
1957 València Especial Puig 1r Les Walkíries (Selecció) 
Rapsòdia Oriental
1958 València Especial Puig Accèsit La Gruta de Fingal 
Simfonia nº 5 (4t temps) de Txaikovski
1960 València Especial Puig Accèsit Esbossos Caucassians 
Les Walkíries (Selecció)
1966 Barcelona Desfilades Puig 1r Penya Vinaça 
Visca Cullera
1968 València Especial Puig Accèsit Danses Fantàstiques 
Per la Flor del Lliri Blau
1975 València Especial A Adam Accèsit Simfonieta 
Rapsòdia Oriental
1976 València Especial A Herrero 3r Imatges 
Simfonieta
1977 València Especial A Martínez Accèsit L'Aprenent de Bruixot 
Joc de Cartes
1978 València Especial A Martínez Accèsit Tanhausser 
Espartacus
1979 València Especial A Martínez Accèsit Soleriana 
Metamorfosi Simfònica
1980 València Especial A Fort 3r Propàgula 
Simfonia nº 1 (4t temps) de Mahler
1981 València Especial A Fort 3r Mare Nostrum 
L'Ocell de Foc (Suite)
1982 València Especial A Fort 3r Suite de Concert 
Hary Janos
1983 València Especial A Fort Accèsit Suit Simfònica 
Les Aventures de Till Eulenspieggels
1985 València Especial A Busquier 2n Quimeres 
Simfonia nº 10 (3r i 4t temps) de Shostakovitx
1986 València Especial A Busquier 2n Concert Mediterrani 
Daphnis et Clhoé (Suite nº 2)
1987 València Especial A Busquier 1r M.H. Reflections 
Concert per a Banda de Gotkowski
1989 Kerkrade Concerts Busquier 1r Timbal d'Or Reflections 
Simfonia Brillant 
El Barret de Tres Pics
1990 València Especial A Busquier 1r La Nit de Sant Joan 
Vidrieres d'Església
1992 València Especial A Busquier 2n Listening to Paris 
Concert per a Banda de Gotkowski
1995 València Honor Tamarit 1r Invencions per a Banda 
Simfonia Fantàstica (2n, 4t i 5è temps)
1997 Altea Única De Vuyst 1r M.H. Imatges de l'Armada Espanyola 
Simfonia nº 3 de Reed
1998 València Honor De Vuyst 1r M.H. Poème Montagnard 
Simfonia nº 3 de Barnes
1999 Riva de Garda Excel·lent De Vuyst 2n Composition VIII 
Homenatge a Joaquim Sorolla
2001 València Honor De Vuyst 1r Cant al meu Poble 
Wait of the World
2002 Altea Única Cantos 1r M.H. Obertura per a un Centenari 
Háry Janos
2008 València Honor Soler 1r

Pinotxo

La Batalla  de Rande

2008

Altea

Simfònica

Soler

1r M. H.

Destructura Climàtica

La Batalla de Rande

 

 
2014         València            Honor               Soler                1r                    Fantasy Triptych
 
                                                                                                                         Bocetos de Cullera
 
2014         Altea                  Única                Soler               1r M. H.           1889
                    
                                                                                                                         Bocetos de Cullera
 
 
 
( En roig es destaquen els certàmens guanyats amb premi absolut)